Hakkımızda
DizaynPlus Web Tasarım ve İnternet Hizmetleri

Firma Olarak Özel Kurumsal Tasarım Hizmetleri, E-Reklamcılık Ve Danışmanlık Hizmeti, E-iş Uygulamaları, Banner Ve Logo Tasarım Hizmetleri Sunmaktayız. Her Türlü Programlama Dilini Kullanabilme, Network Teknolojileri Ve Özgün Tasarım Desteği Gibi Teknik Üstünlüklerin Birleşmesi Sonucu DizaynPlus+, Müşterilerinin Her Türlü ihtiyaçlarına Birleşik Çözümler Üretebilecek Bir Firma Olarak Şirketler Arenasında Yerini Almıştır.Firmamız,Müşteri Odaklı Çalışmayı Ön Planda Tutarak Ve Müşteriyle Devamlı irtibat Kurarak Çalışır. Çalışan Kadromuz, Tasarımdan Programlamaya Her Tür Yazılımı(Database , Grafik , Tasarım , Programlama Vb… ) Kullanabilecek Bilgi Ve Tecrübeye Sahiptir.


Misyonumuz : Müşterilerimize Sağladığımız iş Geliştirmeye Yönelik Web Siteleri ile Onların Çok Rahat Ve Kolay Bir Şekilde internet Pazarında Yer Alabilmelerini Sağlamaktayız. DizaynPlus+ internet Ve Bilişim Hizmetleri Olarak Temel Stratejimiz Sektördeki En Son Teknolojik Gelişmeleri Takip Ederek Müşterilerimizin ihtiyaçlarini Ön görebilmek Ve Bu ihtiyaçları Karşılayacak Bilişim Çözümlerini, Konularında Uzman Kadromuzla Oluşturabilmektir. Bütün Bunları Müşterilerilerimize Sunduğumuz Hizmetin Kalitesinin Artması, Buna Bağlı Olarak Onların Verimliliklerinin Artmasi Ve Böylece Rekabet Güçlerini Arttırmalarında Katkıda Bulunmak için Çalışıyoruz.

Vizyonumuz : Nihai Hedefimiz, Yeni Pazarlardaki Fırsatları Değerlendirerek, Müşteri Ve Ürün Portföyümüzü Genişletmek, Uzman Kadromuz Ve iş Ortaklarımızla Birlikte Oluşturdugumuz Tüm Çözümleri, Ürünleri Ve Hizmetleri Dış Pazarlara Sunmak, Mevcut Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetin Kalitesini Sürdürmek, Böylece Dünya Çapında Hizmet Veren Türkiye’nin Önde Gelen, Web Design Firmalarından Biri Olmaya Devam Etmektir.
 
Web Yazılım
Web Tasarım
İnternet Sitesi ve Web Hizmetleri
CMS,Paket Sistemler
Paket Sistemlerimiz ve Hazır Çözümler
E-Ticaret Çözümleri
Online Alışveriş ve Ürün Tanıtımı
SEO ve Optimizasyon
Web Sitesi Arama Yönetimi
Grafik Tasarım
Logo Tasarımı
Firmanızı Simgeleyen Logo Çalışmaları
Banner & Reklam
Banner ve Reklam Çalışmaları
E-Kurumsal Grafik
Sanal Grafik Çalışmaları
Web Arayüz
Web Sitesi Arayüz Uygulamaları
Ticari Yazılım
Stok Yönetimi
Depo ve Stok Yönetimi Uygulamaları
ERP Sistemler
Kombinasyonlu Stratejik Yazılımlar
Rezervasyon Sistemleri
Restaurant,Otel,Halısaha Rezervasyon...
Müşteri Yönetimi Sistemleri
Müşteri Portföyünüzü Yönetin...
Diğer Hizmetlerimiz
Google Adwords
Google Sponsor Reklamları
Backlink & Reklam
Google ve Alexa Değerlerinizi Yükseltin
Toplu E-Mail
Tek Tıkla Kendinizi Milyonlara Tanıtın ...
IT & Network Sistemleri
Firma Ağ Yönetimi ve Bilgi İşlem